Browse this page in polski Browse this page in angielski

pracodawców:1597 kandydatów:3694 cv's:3678 ofert:176 Pracodawca Kandydat

Logowanie Kandydatów

Adres email
Hasło

Zapomniałeś hasło?

Wyróżnione Firmy

Alliance Personnel
pure staff

Szukaj pracy

Wyszukiwanie zaawansowane »

Informacje o pracy

Firma: Domson Midlands Ltd.
Imię i nazwisko: Pawel Ostapowicz
Email: pawel.ostapowicz@domson.co.uk
Telefon: 01902 865 122
URL: http://www.domson.co.uk

Stanowisko: Sales Representative / Przedstawiciel Handlowy
Branża: Sprzedaż  [ Zobacz wszystkie oferty z branży Sprzedaż  ]
Opis:
Hurtownia maki I dodatkow piekarniczych poszukuje doswiadczonych sprzedawcow na stanowisko przedstawiciel handlowy.

------------Wymagania:
*Zaawansowany jezyk angielski w mowie i pismie
*Pelne UK prawo jazdy kat. B,
*Umiejetnosc negocjacji oraz prowadzenia rozmow sprzedazowych z klientem.
*Umiejetnosc poslugiwania sie komputerem oraz programami office.
*Mile widziane doswiadczenie w pracy z kontem klienta (pilnowanie kredytu, platnosci klienta)

--------------- Opis stanowiska:
*Pozyskiwanie nowych oraz opieka nad stalymi klientami,
*Procesowanie przychodzacych zamowien klientow
*Codzienny kontakt z klientem
*Credit control
*Gotowosc do aktywnej oraz samodzielnej pracy.

----------------Oferta:
*Mozliwosc pracy w mlodym I zmobilizowanym zespole
*Konkurencyjne wynagrodzenie (Podstawa, bonus uzalezniony od wynikow sprzedazy)
*Samochod sluzbowy, smartfon, tablet / laptop
Prosze o przesylanie CV emailem na:
Pawel.ostapowicz@domson.co.uk

West Midlands based wholesaler of flour and baking ingredients is looking for a (female/male) Sales Representative with verifiable relevant work experience..

----------Requirements:

Eligible to work in the UK.

Advanced level of written and spoken English language.

Full UK driving licence.

Adept communication, negotiation & interpersonal skills. Appropriate telephone manners.

Competent IT & Numeracy skills.

Experience or knowledge related to baking industry is a bonus.

-----------Position involves:

Generating own leads and efficiently building sales. Analytical thinking

Up-keeping existing customer base, processing incoming orders, credit control.

Day-to-day direct contact with customers (in person/phone/email).

Being capable of working pro-actively and independently.

-----------------Company offers:

Diverse work with good prospects in a young and friendly team.

Competitive wage package (basic wage plus sales related commission)

Company car, mobile phone, laptop.

Please send CV to: pawel.ostapowicz@domson.co.uk,
Wymagania:
Wymagane języki:
  • angielski-bardzo dobry
  • polski-dobry
Rodzaj zatrudnienia:
  • Pełny etat
Wynagrodzenie: Nieokreślone
Inne informacje

Wykształcenie: Unspecified
Doświadczenie(lat): Nieokreślone
Miejsce pracy: Wolverhampton - United Kingdom
Adres: Unit 6 Planetary Industrial Estate
Kod pocztowy: WV13 3XA
Benefity i inne informacje: Company Car, Mobile Phone, Laptop/Tablet
Data: 10/10/2017

Informacje kontaktowe

Adres: Unit 6 Planetary Industrial Estate ,Willenhall , Wolverhampton WV13 3XA - United Kingdom

Wyślij do przyjaciela Dodaj do ulubionych