Browse this page in polski Browse this page in angielski

pracodawców:1817 kandydatów:3871 cv's:3855 ofert:42 Pracodawca Kandydat

Dodaj ofertę pracy

Logowanie Kandydatów

Adres email
Hasło

Zapomniałeś hasło?

Wyróżnione Firmy

Alliance Personnel

Szukaj pracy

Wyszukiwanie zaawansowane »

Informacje o pracy

Firma: IBB Builders Merchants
Stanowisko: Sprzedawca, Magazynier, Kierowca
Branża: Budownictwo  [ Zobacz wszystkie oferty z branży Budownictwo  ]
Opis:
Firma IBB Builders Merchants, działająca w zakresie sprzedaży szerokiej gamy materiałów budowlanych i wykończeniowych, zaopatrująca klientów detalicznych i wykonawców, poszukuje pracowników do oddziału w Birmingham.

Opis stanowiska:
*obsługa klienta i wydawanie towaru
*przyjmowanie dostaw, zarzadzanie ekspozycja towaru oraz składem magazynowym
*dbałość o utrzymanie porzadku w hali magazynowej oraz czesci sklepowej
*dowóz materiałów do klienta
*inne zlecone zadania

Oferujemy:
*pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o prace
*stabilne zatrudnienie
*satysfakcjonujące wynagrodzenie

Rozpatrujemy tylko osoby, ktore przesla CV na adres birmingham@ibb.uk
Wymagania: *znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych bedzie dodatkowym atutem
*znajomość języka angielskiego w stopniu średnio - zaawansowanym
*prawo jazdy kat.B (brak punktów karnych)
*ukończone 25 lat
*umiejętność obslugi komputera
*dobra organizacja pracy
*dokładność i sumienność w wykonywanej pracy
*uprawnienia do obsługi wózka widłowego beda dodatkowym atutem
Wymagane języki:
  • angielski-dobry
  • polski-bardzo dobry
Rodzaj zatrudnienia:
  • Pełny etat
Wynagrodzenie: Nieokreślone
Inne informacje

Wykształcenie: Unspecified
Doświadczenie(lat): Nieokreślone
Miejsce pracy: Birmingham - United Kingdom
Adres: 425 Walsall Rd
Kod pocztowy: B42 1BT
Data: 28/07/2020

Informacje kontaktowe

Adres: 425 Walsall Rd ,Perry Bar , Birmingham B42 1BT - United Kingdom
Email: birmingham@ibb.uk

Wyślij do przyjaciela Dodaj do ulubionych