Browse this page in polski Browse this page in angielski

pracodawców:1805 kandydatów:3860 cv's:3844 ofert:14 Pracodawca Kandydat

Dodaj ofertę pracy

Logowanie Kandydatów

Adres email
Hasło
  
Zapomniałeś hasło?

Wyróżnione Firmy

Alliance Personnel
pure staff

Szukaj pracy

Wyszukiwanie zaawansowane »


Informacje o pracy

Drukuj  
Firma: pure staff
Imię i nazwisko: Magdalena Melerska, Monika Bator
Email: lander.automotive@purestaff.co.uk
Telefon: 0121 667 6928
URL: http://www.purestaff.co.uk
 
Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR MASZYN PILNE !!!
Branża: Fabryki  [ Zobacz wszystkie oferty z branży Fabryki  ]
Opis:
Pure Staff poszukuje pracowników dla jednego z wiodących dostawców/producentów części samochodowych na Woodgate Valley, Birmingham. Woodgate Valley znajduje się na poludniu Birmingham i jest blisko takich dzielnic jak Halesowen, Frankley, Rubery, Rednal, Northfield, Bartley Green, Weoley Castle i Quinton.

Lokalizacja firmy jest łatwo dostępna transportem publicznym z większości dzielnic Birmingham i okolic.

Aby aplikować na pozycję operatora produkcji należy posiadać doświadczenie w takich miejscach jak fabryki, magazyny, produkcja.

Jako pracownik produkcji będzie wymagane od Ciebie osiąganie wyznaczonych norm lecz trening podczas rozpoczęcia pracy będzie zapewniony. Rekrutujemy na 13 różnych sekcji w fabryce. Będziemy starali się zapewnić pracę na danej sekcji lecz okazjonalnie zgodnie z potrzebami klienta, będzie możliwe przeniesienie na inną sekcję, starając się zapewnić prace każdemu pracownikowi podczas całej długości Twojego przydzialu w tej fabryce.

Nasz zespół pracuje w godzinach 6:00 – 22:30. Oznacza to, ze zawsze jesteśmy pod ręką w razie jakichkolwiek zapytań i pomocy w rozwiązywaniu niejasności dotyczących bieżących spraw lub płatności. Na początku pracy zostanie Ci zapewniony uniform (darmowy) oraz przejdziesz trening i wprowadzenie, aby pomoc Ci zaaklimatyzować się w nowej pracy.

Będzie wymagana od Ciebie praca na zmianach rotacyjnych (ranki, popoludnia), rotujących co tydzień. Godziny pracy na tych dwóch zmianach, to 6:00- 14:00, 14:00-22:00. Są również dostępne stałe nocne zmiany, godziny pracy to 22:00 – 6:00. Możliwość pracowania nadgodzin.Firma zapewnia bezpłatny parking na terenie fabryki.

Stawki to £7.70 na godzinę dla osób poniżej 25 roku zycia oraz £8.21 na godzinę dla osób powyżej 25 roku życia. + 28 płatnych dni urlopowych. Wszystkie przepracowane godziny powyżej 38 godzin w tygodniu (poniedziałek - niedziela) są płatne £9.20 na godzine, oraz £8.63 na godzine dla osób poniżej 25 roku życia. Aby aplikować na tą pozycję należy być elastycznym jeżeli chodzi o pracowanie na porannej i popoludniowej zmianie.

Pure Staff współpracuje z daną firmą od ponad 8 lat. Firma zapewnia dlugoterminowa pracę oraz okazjonalnie możliwość otrzymania stałego zatrudnienia bezpośrednio pod firmą (aczkolwiek przejście na kontrakt nie jest gwarantowane). W zamian za dokładnie wykonywaną pracę, punktualność oraz doskonałą frekwencję otrzymamy dlugoterminowe stabilne zatrudnienie. Udogodnienia w budynku firmy są nowoczesne, czyste oraz bezpieczne.

Aby aplikować na tą pozycję proszę zadzwonić na numer 01216676928 i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów. Można też przesłać swoje CV na adres email: lander.automotive@purestaff.co.uk
Wymagania:
Wymagane języki:
  • angielski-słaby
  • polski-bardzo dobry
Rodzaj zatrudnienia:
  • Dzień
  • Tymczasowe
  • Weekend
Wynagrodzenie: 8.21 GBP na godzinę
Inne informacje
 
Wykształcenie: Unspecified
Doświadczenie(lat): Nieokreślone
Miejsce pracy: Birmingham - United Kingdom
Adres: Woodgate Valley
Kod pocztowy: B32 3ED
Data: 05/03/2020
 
Informacje kontaktowe
 
Firma: pure staff
Imię i nazwisko: Magdalena Melerska, Monika Bator
Email: lander.automotive@purestaff.co.uk
Telefon: 0121 667 6928
Kontakt: Aby aplikować prosze zadzwonić na numer 01216676928 lub napisac maila na adres: lander.automotive@purestaff.co.uk
 
Wiadomość:
Musisz być zarejestrowany i zalogowany aby móc odpowiedzieć na tą ofertę , podaj swój mail i hasło aby sie zalogować, albo kliknij TUTAJ aby się zarejestrować.
... Adres email
... Hasło
 
 
Wyślij do przyjaciela Dodaj do ulubionych