Browse this page in polski Browse this page in angielski

pracodawców:1892 kandydatów:3892 cv's:3877 ofert:41 Pracodawca Kandydat

Dodaj ofertę pracy

Logowanie Kandydatów

Adres email
Hasło

Zapomniałeś hasło?

Wyróżnione Firmy

Alliance Personnel

Szukaj pracy

Wyszukiwanie zaawansowane »

Informacje o pracy

Firma: Virtu Property
Stanowisko: Mobile Cleaner
Branża: Hotelarstwo/Turystyka  [ Zobacz wszystkie oferty z branży Hotelarstwo/Turystyka  ]
Opis:
Virtu Property zatrudni osobe na stanowisko Mobile Cleaner.
Zadania:
-Sprzatanie biur, klatek schodowych, apartamentow, domow etc.
Wymagania:
Prawo Jazdy kat.B, checi do pracy, mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy 9.91£/h, 25 dni urlopu + bank holiday, miesieczny bonus.
wiecej informacji pod nr telefonu 07812381909
Wymagania: Prawo Jazdy kat.B, checi do pracy, mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.
Wymagane języki:
  • angielski-dobry
Rodzaj zatrudnienia:
  • Pełny etat
Wynagrodzenie: 9.91 GBP na godzinę
Inne informacje

Wykształcenie: Unspecified
Doświadczenie(lat): Nieokreślone
Miejsce pracy: Birmingham - United Kingdom
Adres: 19 Newhall St
Kod pocztowy: B33PJ
Data: 06/01/2022

Informacje kontaktowe

Imię i nazwisko: Marika
Telefon: 01213476115
Telefon komórkowy: 07812381909

Wyślij do przyjaciela Dodaj do ulubionych