Browse this page in polski Browse this page in angielski

pracodawców:1821 kandydatów:3879 cv's:3863 ofert:68 Pracodawca Kandydat

Dodaj ofertę pracy

Logowanie Kandydatów

Adres email
Hasło

Zapomniałeś hasło?

Wyróżnione Firmy

Alliance Personnel

Szukaj pracy

Wyszukiwanie zaawansowane »

Informacje o pracy

Firma: pure staff
Imię i nazwisko: Magdalena Melerska Monika Bator
Email: lander.automotive@purestaff.co.uk
Telefon: 0121 667 6928
URL: http://www.purestaff.co.uk

Stanowisko: KIEROWCA POTRZEBNY OD ZARAZ - VAN
Branża: Transport/Logistyka  [ Zobacz wszystkie oferty z branży Transport/Logistyka  ]
Opis:
Pure Staff prowadzi rekrutację dla wielu kierowców samochodów dostawczych dla różnych klientów w okolicach Birmingham. Poszukujemy doświadczonych kierowców samochodów dostawczych, którzy mają jakąkolwiek dyspozycyjność, bez względu na to, czy szukasz stałej pracy 1 dzień w tygodniu, czy 5-6 dni w tygodniu, aby pomóc w różnych kontraktach, w których Pure Staff zaopatruje.
Obowiązki:
• Dostarczanie od 2 do 30 dostaw dziennie, w zależności od umowy
• Jeśli będziesz dostępny, daj nam znać, a my znajdziemy dla Ciebie pracę.
• Wykonywanie profesjonalnej i solidnej pracy podczas pracy dla naszych klientów.
• Kontaktowanie się zarówno z Pure Staff, jak i klientem, gdy pojawiają się problemy.
Godziny pracy
Pure Staff będzie współpracować z Tobą osobiście, bez względu na to, czy jesteś dostępny przez 1 czy 6 dni w tygodniu. Będziemy w stanie znaleźć Ci pracę, gdy tylko będziesz dostępny.
Właściwy kandydat
• Ciężko pracujące, zmotywowane osoby
• Posiadanie prawa jazdy przez 12 miesięcy z doświadczeniem w kierowaniu pojazdami 3,5 t
• Posiadanie własnego środka transportu, aby dostać się do i z pracy
• Bądź niezawodny w dni, w które według ciebie możesz pracować, trzymaj się swojej dostępności
• Punktualność i profesjonalizm w pracy
Jeśli chcesz ubiegać się o te stanowiska, prześlij aktualne CV online. Alternatywnie możesz skontaktować się z Pure Staff pod numerem 01216676928 .

Wymagania:
Wymagane języki:
  • angielski-dobry
Rodzaj zatrudnienia:
  • Pełny etat
Wynagrodzenie: Nieokreślone
Inne informacje

Wykształcenie: Unspecified
Doświadczenie(lat): Nieokreślone
Miejsce pracy: Birmingham - United Kingdom
Adres:
Kod pocztowy: B32 3ED
Data: 10/09/2020

Informacje kontaktowe

Wiadomość:
Musisz być zarejestrowany i zalogowany aby móc odpowiedzieć na tą ofertę , podaj swój mail i hasło aby sie zalogować, albo kliknij TUTAJ aby się zarejestrować.
... Adres email
... Hasło

Wyślij do przyjaciela Dodaj do ulubionych